Aktualności

Zorganizuj Przyjęcie Weselne 50% Taniej!

Zapraszamy do wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania jest zniżka na organizację przyjęcia weselnego aż 50% taniej w 2023 roku. Jeśli marzysz o organizacji wesela w naszej Agroturystyce i spełniasz warunki, serdecznie zapraszamy do zapisów w loterii.

Czytaj Dalej

MAJÓWKA 2023

Serdecznie zapraszamy do spędzenia weekendu majowego w naszej agroturystyce. Zawsze cieszymy się na organizację majówki, wspólne grillowanie oraz spotkania z Gośćmi ☺️🙌 W tym roku poza pobytem w przytulnych pokojach i apartamentach, przewidzieliśmy ciekawe atrakcje.

Czytaj Dalej

LIPCOWY POBYT W SERCU NATURY

Zapraszamy na wakacje w Szwajcarii Połczyńskiej, w cichej i spokojnej miejscowości Smołdzęcino z dala od tłumów. Wokół nas jezioro, las, komfortowe warunki hotelowe. Miejsce idealne na odpoczynek na łonie natury.

Czytaj Dalej

BAL KARNAWAŁOWY W STYLU COUNTRY

Serdecznie zapraszamy na zabawę karnawałową w stylu country🤠 18.02.2023, start godzina 19.00 Zabawa z DJ, pyszne dania z naszej kuchni oraz piwo bez ograniczeń dla każdego. Mile widziane kostiumy 🙂 Koszt to 210 zł za osobę, istnieje możliwość zarezerwowania noclegów. Zapraszamy 🏜 Zapisy pod numerem 602-242-360

Czytaj Dalej

SYLWESTER 2022/ 2023 r

Sylwester w stylu lat 70/80

Czytaj Dalej

PAKIET FIRMOWY

Szukasz miejsca na zorganizowanie spotkania integracyjnego dla swoich pracowników, a może chciałbyś poprowadzić konferencję lub szkolenie? Mała Wenecja to odpowiednie miejsce!

Czytaj Dalej