Atrakcje
Małej Wenecji

Atrakcje Małej Wenecji

Wypocznij w sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego.

Z dala od zgiełku miast, Mała Wenecja oferuje ciszę i spokój.
Nie zabraknie jednak okazji do przeżycia ciekawych przygód i dobrej zabawy.

Nasza agroturystyka "Mała Wenecja" jest świetnym miejscem do wypoczynku dla rodzin z dziećmi, grup zorganizowanych oraz aktywnych turystów. Oferujemy wygodne pokoje, pyszne jedzenie i różnorodne atrakcje.

Są zwierzęta - daniele, kozy, które można karmić, jeździć na koniu lub jeepem po pięknych okolicach. Na Gości czekają młodzi gospodarze, którzy swoje pasje przekazują Gościom. Można z nami morsować, jeździć konno, trenować.

Można też zwiedzać "Ostoję dla zwierząt" - muzeum przyrodniczo-myśliwskie i posłuchać ciekawych opowieści przyrodniczych.

Na łonie natury mogą odbywać się również wycieczki piesze z elementami survivalu oraz spotkania towarzysko-integracyjne w niezapomnianej scenerii.

Niesamowitą atrakcją jest u nas stary sad z dawnymi odmianami jabłoni i grusz. Można smakować te owoce, również zrobić zaprawy ze smakowitym owocowym latem zamkniętym w słoikach.

Czekamy na Was Drodzy Goście!

  • Sezon Wysoki
  • Atrakcje Jesienne
  • Atrakcje Zimowe

Sezon Wysoki

Jest to najcudowniejszy okres od 1 maja do 30 września, kiedy to natura budzi się do życia, pola zazieleniają się, ogrody robią się kolorowe, a natura obdarza nas pełnią smaków.

Spacer z koniem

To wspaniała forma relaksu, która tworzy niesamowitą więź konia z człowiekiem i otaczającym światem.

Wyprawy rowerowe i piesze

Liczne szlaki turystyczne dostarczą wrażeń i aktywności fizycznej

Wędrówki Survivalowe

Czas spędzony na łonie natury to czysta przyjemność, ale jednocześnie prawdziwy test wytrwałości i wytrzymałości

Karmienie zwierząt

Naszą agroturystykę zamieszkuje wiele gatunków zwierząt- zarówno tych dobrze znanych z polskich gospodarstw, jak i rzadko spotykanych w lasach.

Muzeum przyrodniczo-myśliwskie

Niezwykła 40-letnia kolekcja prezentuje trofea łowieckie z Polski oraz zagranicy. To doskonała okazja, by poznać ciekawostki z życia dzikich zwierząt.

Wędkowanie

Na terenie agroturystyki znajdują się stawy i zalew, gdzie bez trudu uda się złowić karpia, karasia, lina, amura czy szczupaka.

Wyprawa "Old School"

Poczuj się jak w wehikule czasu! "To już minęło, ten klimat ten luz. Wspaniali ludzie nie powrócą, nie powrócą już!"

Wyprawa "Off Road"

Poczuj niesamowitą moc i pokonaj przeszkody, które pojawią się na Twojej drodze! Wyprawy 4x4 to szczególnie ciekawy sposób na zwiedzanie takich krain jak Dolina Pięciu Jezior.

Mini SPA

SAUNA czynna cały rok

JACCUZI w sezonie wysokim czynne, poza sezonem rezerwacja 602-242-360